Skip to main content
Hlavné logo ja.som.wordpress čierne

Open-source systému WordPress sa profesionálne venujeme už viac ako 10 rokov a za tú dobu sme úspešne zrealizovali viac než 150 projektov.

Naše WordPress služby

Vyhotovenie kompletnej webstránky

CRM stands for Content Relationship Management. Using a CRM platform gives everyone involved in your business a way to manage customer interactions to increase growth.

Is it really free to start?

Yes! You can opt to stay within the free tier for as long as you want to. It’s a great way to get a feel for the platform before deciding to upgrade to take advantage of the more advanced features.

Can I import data?

Yes! Getting your existing data in is easy. Simply export your existing customers to a .csv file and import them within a couple of clicks.

Scale your brand and earn more revenue

©  2023. Website built with Salient.

logo jasomwordpress sede zmenšené

WordPress referencie

V prípade, že by ste mali záujem o moje služby, použite, prosím, kontaktný formulár, ďakujem.

Stránka jasomwordpress.sk patrí do portfólia služieb spoločnosti Grafa, s.r.o.

GRAFA, s.r.o.
IČO: 50023560
DIČ: 2120164189

Kontaktná osoba: Jan Búgel
Mobil: +421 915 979 608

Grafa, s.r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou webdizajnu (UI/UX), tvorbou grafických návrhov pre mobilné/desktopové aplikácie, lôg, letákov a iných tlačovín, korporátnej identity, brandigom a samotnou tvorbou internetových stránok a internetových obchodov. Medzi naše aktivity patrí aj starostlivosť o obsah internetových stránok a sociálnych sietí, spracovanie (strih/úprava) už vytvorených multimediálnych súborov (audio a video) a skladanie a predaj počítačov a komponentov, preinštalácie a úprava softvéru a operačných systémov. V ponuke máme aj vlastné webhostingové riešenia a virtuálne servery.

Ako spoločnosť spolupracujeme so špecialistami v oblastiach on-page a off-page optimalizácie pre vyhľadávače (SEO), marketingu, tlačiarenských služieb (tlač vizitiek, kníh/katalógov, potlač tričiek a iných materiálov a pod.) a kompletnej dodávky (hardver a softvér) serverových riešení (Windows a Linux).

Logo Anonymous